73. őszi aukció
Parrag Emil absztrakt, csendélet
38

Parrag Emil (1925-2019)

Csendélet korsóval, 1969

Olaj, farost, 65,5 x 79 cm
Jelezve jobbra lent: Parrag 969
Jelezve hátoldalon: Parrag Emil: Csendélet korsóval
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft