1. aukció
Czimra Gyula (1901-1966) Csendélet korsóval
113

Czimra Gyula (1901-1966)

Csendélet korsóval

Olaj, karton, 50x40 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra
Kikiáltási ár: 120 000 Ft