24. aukció
Czimra Gyula (1901-1966) Csendélet körtékkel
165

Czimra Gyula (1901-1966)

Csendélet körtékkel

Olaj, vászon, 50,5x64 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra
Kikiáltási ár: 550 000 Ft