Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Orbán Dezső (1884-1987) Csendélet körtékkel, almákkal, 1910
25

Orbán Dezső (1884-1987)

Csendélet körtékkel, almákkal, 1910

Olaj, vászon, 47x63,5 cm
Jelezve balra lent: Orbán