4. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csendélet körtékkel és szőlővel
24

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet körtékkel és szőlővel

Olaj, vászon, 37x51 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Kiállítva: Ernst Múzeum, 1958. Márffy Ödön gyűjteményes kiállítása. 102. tétel

18

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép

Kikiáltási ár: 480 000 Ft