36. aukció
Farkas István (1887-1944) Csendélet körtével, 1930
76

Farkas István (1887-1944)

Csendélet körtével, 1930

Olaj, papírlemez, 38x46 cm
Jelezve balra lent: Farkas Paris 1930
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft