57. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet (Krizantémok), 1930-as évek vége
204

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet (Krizantémok), 1930-as évek vége

Olaj, vászon, 80,5x65,5 cm
Jelezve jobbra fent: Czobel
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

‣ „A magyar művészetért” IV. képzőművészeti kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1943. május 16-30. katalógus: 544.