31. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Csendélet krizantémokkal, 1934
106

Kádár Géza (1878-1952)

Csendélet krizantémokkal, 1934

Olaj, vászon, 70,5x56 cm
Jelezve jobbra fent: Kádár Géza 1934
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft