Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Kmetty János (1889-1975) Csendélet KUT folyóirattal (Csendélet KUT-katalógussal), 1930 körül
82

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet KUT folyóirattal (Csendélet KUT-katalógussal), 1930 körül

Olaj, vászon, 75x47 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty