63. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Csendélet margarétával és íriszekkel
156

Ziffer Sándor (1880-1962)

Csendélet margarétával és íriszekkel

Olaj, vászon, 64x47,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 82. árverés, 215. tétel