21. aukció
Nemes Lampérth József (1891-1924) Csendélet naranccsal
247

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Csendélet naranccsal

Olaj, papírlemez, 50,5x57 cm
Jelezve jobbra lent: töredékes szignó
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft