A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet narancsokkal, 1920-as évek vége
16

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet narancsokkal, 1920-as évek vége

Olaj, vászon, 60,5x72 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel