24. aukció
Basch Andor (1885-1944) Csendélet őszi gyümölcsökkel
54

Basch Andor (1885-1944)

Csendélet őszi gyümölcsökkel

Olaj, fa, 27x35 cm
Jelezve jobbra lent: Basch
Kikiáltási ár: 240 000 Ft