46. aukció
Lakner László (1936-) Csendélet (Piac), 1963 körül
167

Lakner László (1936-)

Csendélet (Piac), 1963 körül

Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner L. Hátoldalon autográf felirat: Tanusítom, hogy ez a kép az én művem - Lakner László Budapest, 2004. november 12.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 10 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Mű-Terem Galéria 24. árverés, 80. tétel

REPRODUKÁLVA:
•Figyelő, 2012. március 15-21. 63. oldal