23. aukció
Zemplényi Magda (1899-1965) Csendélet Picasso szoborral
214

Zemplényi Magda (1899-1965)

Csendélet Picasso szoborral

Olaj, vászon, 108x98,5 cm
Jelezve balra fent: Zemplényi
Kikiáltási ár: 280 000 Ft