51. aukció
Korda Vince (1897-1977) Csendélet pipával, 1927
196

Korda Vince (1897-1977)

Csendélet pipával, 1927

Olaj, vászon, 73x51 cm
Jelezve jobbra fent: Korda 927
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft