11. aukció
Peterdi Gábor (1915-2001) Csendélet pipával, 1934
197

Peterdi Gábor (1915-2001)

Csendélet pipával, 1934

Olaj, vászon, 60x49 cm
Jelezve balra lent: Peterdi G. Paris 34
Kikiáltási ár: 600 000 Ft