64. aukció
Freytag Zoltán (1901-1983) Csendélet pohárral
38

Freytag Zoltán (1901-1983)

Csendélet pohárral

Olaj, vászon, 57x50 cm
Jelezve jobbra lent: Freytag, Hátoldalon vakrámán: Freytag
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft