2. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Csendélet pöttyös bögrével
39

Nagy Oszkár (1883-1965)

Csendélet pöttyös bögrével

Olaj, vászon, 33x47 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 120 000 Ft