10. aukció
Vinkler László (1912-1980) Csendélet repkénnyel, 1970-76
105

Vinkler László (1912-1980)

Csendélet repkénnyel, 1970-76

Olaj, tempera, papír, faroston, 51,5x73 cm
Jelezve jobbra fent: Vinkler László 1970-76
Kikiáltási ár: 280 000 Ft