A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Benczúr Gyula (1844-1920) Csendélet rózsákkal, 1902
12

Benczúr Gyula (1844-1920)

Csendélet rózsákkal, 1902

Olaj, vászon, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Benczúr Gy.