30. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Csendélet sajttal és almával, 1979
63

Csernus Tibor (1927-2007)

Csendélet sajttal és almával, 1979

Olaj, papír, 23,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Csernus 1979
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft