36. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet sárga kosárral, 1960
106

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet sárga kosárral, 1960

Olaj, vászon, 80,5x65,5 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft