72. Tavaszi aukció
Iványi Grünwald Béla csendélet
182

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Csendélet sárgadinnyével (Őszi csendélet), 1938

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi-Grünwald Béla 1938 B. Lelle
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

ÉLETMŰKATALÓGUS-SZÁM: 398.
– In.: Telepy Katalin: Iványi Grünwald Béla. Budapest, Képzőművészeti Kiadó, 1984, 104. o., kat.: 398.

REPRODUKÁLVA:
– Szabó László: Iványi-Grünwald Béla, Budapest, Kossuth Kiadó, MNG, 2010, 76.o. (61. kép)