Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet szalvétával 1977
56

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet szalvétával 1977

Olaj, farost, 65x60 cm
Jelezve balra fent: Demény M 977 / Jelezve vakrámán: Demény Cs.é. Szalvétával, 60x65