70. Őszi Aukció
Demény Miklós (1939-2010) Csendélet szívószállal, 1983
187

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet szívószállal, 1983

Olaj, farost, 41 x 50 cm
Jelezve balra fent: Demény M 983
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Kiállítva: Demény Miklós. Virág Judit Galéria, Budapest, 2021. június – július

Reprodukálva: Rum Attila: Demény Miklós (1939-2010). Virág Judit Galéria, Budapest, 2021, 116. oldal

109

Demény Miklós (1939-2010)

Butikban, 1999

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft