Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet szívószállal, 1983
72

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet szívószállal, 1983

Olaj, farost, 41x50 cm
Jelezve balra fent: Demény M 983

A tétel megvásárolható.