A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Kmetty János (1889-1975) Csendélet szoborral, 1913
8

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet szoborral, 1913

Olaj, vászon, 80x80 cm
Jelezve jobbra lent: 1913 Kmetty