34. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Csendélet szoborral, 1920
26

Schönberger Armand (1885-1974)

Csendélet szoborral, 1920

Olaj, vászon, 89x73 cm
Jelezve balra fent: Schönberger A 1920.
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft

93

Város

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
100

Társaság

Kikiáltási ár: 850 000 Ft