45. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Csendélet szőlővel, 1957
50

Ziffer Sándor (1880-1962)

Csendélet szőlővel, 1957

Olaj, vászon, 40x75 cm
Jelezve balra fent: Ziffer Sándor 1957
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft