18. aukció
Krizsán János (1866-1948) Csendélet szőttessel, 1915
156

Krizsán János (1866-1948)

Csendélet szőttessel, 1915

Olaj, vászon, 91x81 cm
Jelezve balra lent: Krizsán János 915. I. NB
Kikiáltási ár: 800 000 Ft