48. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Csendélet szőttessel
185

Nagy Oszkár (1883-1965)

Csendélet szőttessel

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 300 000 Ft