30. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Csendélet tájban, 1924
239

Mund Hugó (1892-1962)

Csendélet tájban, 1924

Olaj, vászon, 55x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mund H.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft