1. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Csendélet tarka drapériával, 1938
3

Nagy Oszkár (1883-1965)

Csendélet tarka drapériával, 1938

Olaj, vászon, 78x90 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 938
Kikiáltási ár: 300 000 Ft