54. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Csendélet tavaszi virágokkal
167

Berény Róbert (1887-1953)

Csendélet tavaszi virágokkal

Olaj, vászon papírlemezen, 34,5x43,5 cm
Jelezve balra fent: R Berény
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft