A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Gruber Béla (1936-1963) Csendélet terítővel, gyümölccsel, 1961
136

Gruber Béla (1936-1963)

Csendélet terítővel, gyümölccsel, 1961

Olaj, vászon, 79x75 cm