41. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Csendélet tükör előtt
100

Frank Frigyes (1890-1976)

Csendélet tükör előtt

Olaj, vászon, 70,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft

Hátoldalon: Frank Frigyes Csendélet