48. aukció
Kmetty János (1889-1975) Csendélet újsággal, 1924
52

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet újsággal, 1924

Olaj, papírlemez, papír-applikációk, 59,5x54 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty 924
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft