36. aukció
Peitler István (1902-1943) Csendélet üvegkorsóval, 1927, Hátoldalon: Falurészlet lovassal
67

Peitler István (1902-1943)

Csendélet üvegkorsóval, 1927, Hátoldalon: Falurészlet lovassal

Akvarell, karton, 43x60 cm
Jelezve jobbra lent: 1927 Peitler, Hátoldalon: Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 420 000 Ft