Csendélet vázával, almákkal, 1923
Olaj, vászon, 29x40 cm
Jelezve balra fent: Gadányi Jenő 923
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Kiállítva és reprodukálva: Gadányi Jenő festőművész emlékkiállítása. Haas Galéria, Budapest, 2000. május 11. – június 10. katalógus: 1.