25. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Csendélet vázával, almákkal, 1923
217

Gadányi Jenő (1896-1960)

Csendélet vázával, almákkal, 1923

Olaj, vászon, 29x40 cm
Jelezve balra fent: Gadányi Jenő 923
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Gadányi Jenő festőművész emlékkiállítása. Haas Galéria, Budapest, 2000. május 11. – június 10. katalógus: 1.