Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet virággal, 1975
12

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet virággal, 1975

Olaj, farost, 50x80 cm
Jelezve balra fent: Demény M 975