21. aukció
Bertalan Albert (1899-1957) Csendélet virággal és gyümölccsel
154

Bertalan Albert (1899-1957)

Csendélet virággal és gyümölccsel

Olaj, vászon, 64x75,5 cm
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Proveniencia: Bertalan Albert hagyatékából (Párizs)