43. aukció
Tihanyi Lajos csendélet
94

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Csendélet zöld palackkal, 1908

Olaj, vászon, 60 x 66 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi Lajos 1908
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

• Cézanne és Matisse bűvöletében. A Nyolcak. Szépművészeti Múzeum, Budapest, 2011. katalógus nélkül
• Tihanyi Lajos – Egy bohém festő Budapesten, Berlinben és Párizsban. KOGArt, Budapest, 2012. április 20. – augusztus