75. tavaszi aukció
Bene Géza, csendélet, art deco
68

Bene Géza (1900-1960)

Csendélet zöld vázával, 1930

Tempera, akvarell, pasztell, papír, 62 x 59,5 cm
Jelezve balra fent: Bene Géza 930
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
¦ Új Művészek Egyesülete (UME) kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1930. április, (kat. 25. Csendélet, tempera, vagy 26. Csendélet, tempera)

AUKCIONÁLVA:
¦ BÁV 21. képaukció, 1969. december, 14. tétel