40. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Csendélet zöldalmával, 1948
196

Bálint Endre (1914-1986)

Csendélet zöldalmával, 1948

Olaj, papír, 31,5x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 48
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 44. árverés, 9. tétel

Kiállítva és reprodukálva:
•École Européenne. L’art de la liberté, laliberté de l’art 1945–1948.Institut Hongrois de Paris, Párizs, 2009. katalógus: 23.