2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Lossonczy Tamás (1904-2009) Csengetés visszhangja, 1946-47
29

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Csengetés visszhangja, 1946-47

Olaj, vászon, 40,5x40,5
Jelezve vakrámán: Lossonczy Tamás 1946-47
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft