56. aukció (2017 október)
Lotz Károly (1833-1904) Cséplés, 1857
103

Lotz Károly (1833-1904)

Cséplés, 1857

Olaj, vászon, 21,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K. 857
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Letét a Fővárosi Képtárban, majd a Magyar Nemzeti Galériában (LU 58.584)

Aukcionálva és reprodukálva:
Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete, IX. árverés, 1942. május, 280. tétel