36. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Cseresznyekehely
115

Scheiber Hugó (1873-1950)

Cseresznyekehely

Olaj, karton, 22,5x14,5 cm
Jelezve balra középen: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft