31. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Cseresznyés csendélet, Hátoldalon: Kertrészlet
101

Márffy Ödön (1878-1959)

Cseresznyés csendélet, Hátoldalon: Kertrészlet

Akvarell, papír, 32x37 cm
Jelezve balra lent: Márffy, Jelezve hátoldalon jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 320 000 Ft