53. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Cserjésben
18

Glatz Oszkár (1872-1958)

Cserjésben

Olaj, vászon, 64x90 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 59. árverés, 71. tétel

‣ Képkiállítás. Szegedi Képzőművészeti Egyesület, Szeged, 1914. május, katalógus: 53.